Наша школа

VVVVVVVе вчителі. Ми, дорослі школярі, добре розуміємо, що роботи в школі вистачить усім - і вчителям, і багатьом іншим. Ось, напе вчителі. Ми, дорослі школярі, добре розуміємо, що роботи в школі вистачить усім - і вчителям, і багатьом іншим. Ось, напе вчителі. Ми, дорослі школярі, добре розуміємо, що роботи в школі вистачить усім - і вчителям, і багатьом іншим. Ось, напе вчителі. Ми, дорослі школярі, добре розуміємо, що роботи в школі вистачить усім - і вчителям, і багатьом іншим. Ось, напе вчителі. Ми, дорослі школярі, добре розуміємо, що роботи в школі вистачить усім - і вчителям, і багатьом іншим. Ось, напе вчителі. Ми, дорослі школярі, добре розуміємо, що роботи в школі вистачить усім - і вчителям, і багатьом іншим. Ось, напе вчителі. Ми, дорослі школярі, добре розуміємо, що роботи в школі вистачить усім - і вчителям, і багатьом іншим. Ось, напе вчителі. Ми, дорослі школярі, добре розуміємо, що роботи в школі вистачить усім - і вчителям, і багатьом іншим. Ось, напе вчителі. Ми, дорослі школярі, добре розуміємо, що роботи в школі вистачить усім - і вчителям, і багатьом іншим. Ось, нап

Школа вже чекає на нас. Не вірите? А от і правда. Інколи мені здається, що вона прокидається з приходом школярів, оживає, гуде, як вулик. Першими вітаються з нами білокорі красуні берізки - неначе пальми на морському узбережжі. Надворі – дощ і вітер, а в школі – тепло і затишно. Вже на своїх постах чергові, стежать за чистотою і порядком, вчителі молодших класів збирають своїх малят. За кілька хвилин пролунає дзвінок, і в шкільних коридорах запанує тиша. Але не сонна тиша, як вночі, скоріш ділова - кожен займається своєю справою. Це ж тільки першокласники вважають, що в школі працюють лише вчителі. Ми, дорослі школярі, добре розуміємо, що роботи в школі вистачить усім - і вчителям, і багатьом іншим. Ось, наприклад, прибиральниця Валентина Іванівна - швиденько пройшлася із шваброю - і підлога на  поверсі блищить, мов палуба на кораблі. На другому поверсі віконна рама пропускає холодний вітер - з нею вже возиться наш майстер Микола Іванович. Оксана Володимирівна, завгосп, замінює свіжу питну воду, а Тетяна Євгеніївна, чергова, поливає квіти у величезних квітниках біля входу. А ще затишку додає незрівнянний аромат, шо розповсюджується з їдальні - таких смачнючих пиріжків, як готують наші кухарі, ніде більше не скуштуєш.

( Шликова А., 10-А)

ccccc