Управління навчальним закладом

Адміністрація Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ №26 Харківської міської ради Харківської області

Золотоверха Олена Едуардівна.

На посаді директора працює з 2010 року.

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст вищої категорії.

Педагогічне звання - "Вчитель-методист".

Викладає історію України та всесвітню історію.

Алексеєнко Ольга Олександрівна - заступник директора       Лавріненко Ольга Олегівна - заступник директора

з навчально-виховної роботи.                                                  з навчально-виховної роботи.

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст вищої категорії.            Кваліфікаційна категорія - спеціаліст ІІ категорії.

Педагогічне звання - "Старший учитель".                                                                                                                 Викладає іноземну мову.                                                          Викладає біологію.