Благодійна та спонсорська допомога

Для батьків та представни­ків громадсько­сті, які бажають надати благодійну­ та спонсорськ­у допомогу, повідомляємо номер спецрахунку школи: № 35424302026558 (для ХЗОШ №26)
МФО банку 851011
код ЭДРПОУ 02146328

Адміністрація школи та педагогічний колектив Харківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №26 Харківської міської ради Харківської області дякує  за благодійну допомогу, що була надана школі у лютому 2015 року. Було здійснено ремонт кабінету трудового навчаня.

Адміністрація школи та педагогічний колектив Харківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №26 Харківської міської ради Харківської області дякує  за благодійну допомогу, що була надана школі у січні 2015 року. Висловлюємо подяку батькам учнів 5-А класу за заміну сучасних панелей, батькам учнів 10-А класу за заміну сучасних шкільних меблів та класної дошки.

Адміністрація школи та педагогічний колектив Харківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №26 Харківської міської ради Харківської області дякує  за благодійну допомогу, що була надана школі у грудні  2014 року. Було   придбано комплект меблів для кабінету заступника директора та приймальні. Висловлюємо подяку батькам учнів 3-А класів за заміну дошки на сучасну маркерну та косметичнимй ремонт кабінету №1.

Адміністрація школи та педагогічний колектив Харківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №26 Харківської міської ради Харківської області дякує  за благодійну допомогу, що була надана школі у листопаді 2014 року. Було  замінено 100 м труб холодної води, придбано сучасну класну дошку  у кабінет № 27, проведено косметичний ремонт кабінету №1. Висловлюємо подяку батькам 5-А та 3-А класів.

Адміністрація школи та педагогічний колектив Харківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №26 Харківської міської ради Харківської області дякує  за благодійну допомогу, що була надана школі у жовтні 2014 року. Було  замінено покриття підлоги у кабінеті №3, придбано телевізори у кабінети № №22, 26. Замінено 4 вікна актової зали та 1 вікно обідньої зали у їдальні  на металопластикові.

Адміністрація школи та педагогічний колектив Харківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №26 Харківської міської ради Харківської області дякує  за благодійну допомогу, що була надана школі у вересні 2014 року. Було придбано парти-трансформери для кабінетів №3, №11.

Адміністрація школи та педагогічний колектив Харківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №26 Харківської міської ради Харківської області дякує  за благодійну допомогу, що була надана школі у серпні 2014 року. Було відремонтовано стелю у спортивній залі та замінено покриття підлоги на ІІ поверсі.

Адміністрація школи та педагогічний колектив Харківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №26 Харківської міської ради Харківської області дякує батьківській громадськості, за благодійну допомогу, що була надана школі у червні-липні 2014 року.

Кошти було витрачено на обладнання кабінету геграфії (№28).

Було здійснено косметичний ремонт кабінетів №24, №15, №4.

Придбано парти-трансформери у кабінет №11 (1-Б клас), №3 (2-а клас).

Адміністрація школи та педагогічний колектив Харківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №26 Харківської міської ради Харківської області дякує батьківській громадськості,за благодійну допомогу, що була надана школі у травні 2014 року.

Кошти було витрачено на придбання шпелер для стін коридорів, фарбу, підвісну стелю для коридору ІІІ поверху.

Було здійснено покраску вікон ІІ та ІІІ поверхів.

Адміністрація школи та педагогічний колектив Харківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №26 Харківської міської ради Харківської області дякує батьківській громадськості,за благодійну допомогу, що була надана школі у квітні 2014 року.Висловлюємо подяку батькам учнів 6-А класу за ремонт панелей та стелі у кабінеті №15.

Адміністрація школи та педагогічний колектив Харківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №26 Харківської міської ради Харківської області дякує батьківській громадськості,за благодійну допомогу, що була надана школі у березні 2014 року.

Висловлюємо подяку батькам учнів 11-А та 6-Б класів. У кабінетах  №27, №14 замінено покриття підлоги.

Проведено косметичний ремонт медичного кабінету.

Адміністрація школи та педагогічний колектив Харківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №26 Харківської міської ради Харківської області дякує батьківській громадськості,за благодійну допомогу, що була надана школі у лютому 2014 року.

Висловлюємо подяку батькам учнів 9-Б класу  за придбання енергозберігаючого вікна у кабінеті №21.

Висловлюємо подяку батькам учнів 1-А  класу за придбання парт-трансформерів у кабінет №16.

У кабінеті директора та приймальні було замінено покриття підлоги.

Адміністрація школи та педагогічний колектив Харківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №26 Харківської міської ради Харківської області дякує батьківській громадськості,за благодійну допомогу, що була надана школі у січні 2014 року.

Висловлюємо подяку батькам учнів 8-Б класу  за придбання сучасного телевізора для кабінету №20.

Висловлюємо подяку батькам учнів 6-А та 3-Б класу за установку підвісної стелі у кабінетах №№15, 2.

У кабінеті №17 замінено покриття підлоги.

В березні-квітні 2015 року батьками 2-Б класу в кабінеті №16 було зроблено ремонт: замінено шпалери, панелі та встановлено навісну стелю. Адміністрація закладу виражає подяку батькам у  роботі щодо покращення матеріальних умов.